Małgorzata Antropik

Radca Prawny

Małgorzata Antropik

Radca Prawny

Specjalizuje się w prawie bankowym i finansach oraz w obsłudze spraw o wymiarze gospodarczo – cywilnym.

Absolwentka Kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Białymstoku, specjalizacja gospodarczo – finansowa. Laureatka licznych konkursów wydziałowych z wiedzy o prawie, m. in. z prawa podatkowego oraz administracyjnego. Ponadto, coroczna stypendystka naukowa.

Obecnie członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w poznańskich, jak i białostockich kancelariach prawnych. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej wyspecjalizowała się w sprawach dotyczących prawa rynku finansowego, prawa handlowego oraz prawa zobowiązań. Posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania pomocy prawnej uczestnikom rynku kapitałowego oraz osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe, czy podmioty pośredniczące w sprzedaży produktów finansowych.

Ponadto, w kancelarii zajmuje się doradztwem korporacyjnym, sporządzaniem analiz prawnych i strategii procesowych. Posiada doświadczenie w prawie zamówień publicznych, wokół których skupiona była jej początkowa ścieżka zawodowo - naukowa. Z Kancelarią Radcy Prawnego Beata Strzyżowska współpracuje od kwietnia 2019 r.

Małgorzata Antropik
uprawnienia   PZ - 4458