WSPÓŁPRACA Z SWPS!

7 czerwca 2024 r.

WSPÓŁPRACA Z SWPS!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością chcę podzielić się podsumowaniem naszej dotychczasowej współpracy z Uniwersytetem SWPS! Mam zaszczyt angażować się w działalność edukacyjną na tej uczelni, prowadząc zajęcia i dzieląc się moją wiedzą oraz doświadczeniem ze studentami.

8 listopada 2023 roku poprowadziłam zajęcia stacjonarne dla studentów i studentek IV roku na Wydziale Prawa w ramach cyklu „Spotkania z praktykami”. Kilka dni wcześniej, 29 października, odbyłam również zajęcia w formie niestacjonarnej ze studentami tej samej uczelni. Tematem obu spotkań był „Klucz do zadowolonego klienta”. Podczas zajęć omówiliśmy istotne zagadnienia takie jak zasady pozyskiwania nowych klientów, efektywne metody dotarcia do potencjalnych klientów, strategie wyceny usług oraz techniki prowadzenia rozmów o wycenie z przyszłymi klientami. Oprócz wspomnianych spotkań, miałam również przyjemność prowadzić inne warsztaty. Tematyka tych spotkań obejmowała różnorodne aspekty obsługi klienta, takie jak negocjacje, budowanie długoterminowych relacji z klientem czy strategie pozyskiwania nowych klientów. Każde z tych spotkań miało na celu przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności, które będą przydatne w przyszłej karierze zawodowej studentów.

Dodatkowo, pragnę podkreślić istnienie naszej aktualnej Umowy ramowej z uczelnią, która została zawarta w kontekście organizacji praktyk studenckich. Dzięki temu porozumieniu, studenci mają możliwość uczestniczenia w praktykach w Kancelarii, co nie tylko wspomaga ich edukacyjny rozwój, ale również pozwala im na zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych w przyszłej karierze zawodowej. Obecnie Kancelaria zatrudnia czterech studentów Uniwersytetu SWPS w ramach współpracy z uczelnią. Otwarcie drzwi dla studentów do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego nie tylko umożliwia im rozwój praktycznych umiejętności, lecz także pozwala na zgłębianie tajników zawodu, co będzie nieocenione w ich przyszłych karierach. Ta partnerska inicjatywa nie tylko sprzyja rozwojowi uczestników, ale także przynosi korzyści Kancelarii, która może czerpać z świeżego spojrzenia i entuzjazmu młodych studentów.

Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi Uniwersytetu SWPS za okazane zaufanie i ciepłe przyjęcie. Z niecierpliwością czekam na przyszłe projekty i możliwości dalszej kooperacji, które z pewnością przyniosą korzyści zarówno dla studentów, jak i naszej Kancelarii.

Beata Strzyżowska radca prawny.