„RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD RĘKI, NA CUDA TRZEBA CHWILĘ POCZEKAĆ”!

Drodzy Państwo, spieszę poinformować o - jak do tej pory - najbardziej doniosłym i wzruszającym naszym sukcesie!

Mianowicie, w sprawie naszego klienta przeciwko Idea Bank S.A. oraz PNP S.A. dotyczącej obligacji GetBack, Sąd Okręgowy w Poznaniu I Wydział Cywilny w składzie SSO Michał Inglot, wyrokiem z dnia 6 maja 2021 r. uznał, że umowa zakupu obligacji była nieważna, a zasądzona kwota wraz z odsetkami i kosztami sądowymi sięga blisko miliona złotych (sygn. akt IC 582/19).

Co ważne, sąd nadał wyrokowi klauzulę natychmiastowej wykonalności zarówno przeciwko dawnemu Polskiemu Domowi Maklerskiemu jak i Idea Bankowi, dzięki czemu UDAŁO SIĘ WYEGZEKWOWAĆ KWOTĘ na podstawie nieprawomocnego orzeczenia.

Pozew złożyliśmy w kwietniu 2019 roku, czyli prawie rok po wybuchu afery. To był nasz pierwszy pozew i pierwszy tzw. getbackowy klient, dlatego ta wygrana tak bardzo jest dla mnie ważna. W toku procesu Klient musiał podejmować trudne decyzje, między innymi o wydaniu pieniędzy na zabezpieczenie. Klient po prostu w pełni nam zaufał i to dzięki temu w dużej mierze odzyskał pieniądze.

Jestem niezmiernie wdzieczna za pokłady ogromnego zaufania, którym mnie obdarzono, ta wygrana to przede wszystkim sukces relacji klient - prawnik. Łzy wzruszenia polały się gęsto po obu stronach...

Drodzy Państwo, procesy związane z dochodzeniem roszczeń związanych z obligacji Getback wymagają od poszkodowanych wyjątkowej determinacji i uporu oraz cierpliwości. Organy państwa polskiego dwukrotnie już w tej aferze zawiodły i tylko klient zdecydowany zawalczyć ma szanse osiągnąć sukces. Życzę wszystkim poszkodowanym by mieli jak najwięcej siły i wiary w wygraną. Jak widać cuda się zdarzają!

Sprawę prowadzi Beata Strzyżowska radca prawny i Małgorzata Antropik radca prawny

„RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD RĘKI, NA CUDA TRZEBA CHWILĘ POCZEKAĆ”!