II CZĘŚĆ SZKOLENIA WIBOR DLA ORA POZNAŃ – JUŻ W PIĄTEK!
Na kolejne już zaproszenie Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu poprowadzę szkolenie: „Kredyt WIBOR – analiza aktualnego orzecznictwa Część II”
Podczas piątkowego spotkania skupię się na bieżących aktualnościach „wiborowych” oraz pogłębionej analizie orzecznictwa, które dynamicznie kształtuje sytuację kredytobiorców złotowych. Wskażę Państwu aktualne orzecznictwo TSUE, wyroki sądów powszechnych oraz udzielone postanowienia o zabezpieczeniu. Podzielę się również doświadczeniami jak dobrze poprowadzić proces zmierzający do uzyskania korzystnego wyroku dla konsumenta.
Zachęcam do aktywnego udziału, zadawania pytań i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami!
Proszę kontaktować się z poznańską ORA, być może również adwokaci z innych regionów Polski będą mogli wziąć udział w szkoleniu.
Data: 12 czerwca (piątek)
Godzina: 15:00
Miejsce: siedziba ORA w Poznaniu oraz online
Do zobaczenia!
Beata Strzyżowska radca prawny