KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

BEATA STRZYŻOWSKA

Obszary praktyki

Zajmujemy się głównie sprawami w zakresie szeroko pojętego prawa finansowego i gospodarczego, cywilnego i administracyjnego, w szczególności na rzecz klientów biznesowych. Posiadamy też duże doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego na rzecz klientów indywidualnych.

OBSZARY PRAKTYKI

Bankowość i finanse

Wspieramy naszych Klientów w procesie pozyskiwania bądź restrukturyzacji finansowania. Działamy zarówno na rzecz instytucji finansowych jak i ich klientów, wykorzystując nasze wieloletnie relacje z bankami i innymi podmiotami rynku finansowego.

Spółki i ład korporacyjny

Doradzamy spółkom publicznym
i prywatnym, jak również małym
i mikro przedsiębiorcom na wszystkich etapach rozwoju, prowadząc ich bieżącą obsługę prawną, a także skomplikowane procesy restrukturyzacyjne.

Umowy

Zapewniamy naszym Klientom prawne wsparcie na każdym etapie życia umowy – jej negocjowania, zawarcia, wykonywania czy zakończenia. Przygotowujemy modelowe jak i szyte na miarę kontrakty obowiązujące w obrocie krajowym lub międzynarodowym.

Rozwiązywanie sporów

Kancelaria reprezentuje interesy Klientów w postępowaniach przed sądami, organami państwowymi i innymi organami jurysdykcyjnymi. Doradzamy także w negocjacjach przedprocesowych, ugodowych i postępowaniach mediacyjnych.

Prawo pracy

Zespół prawa pracy świadczy usługi doradcze z zakresu stosunku pracy, zarówno w wymiarze indywidualnym jak i zbiorowym. Reprezentujemy pracodawców jak również pracowników, korzystając z wieloletniego doświadczenia korporacyjnego.

Prawo rodzinne

Doradzamy naszym Klientom w sprawach z zakresu rodzinnego, pomagamy w dochodzeniu i zachowaniu praw. Wspieramy w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, a także regulowaniu spraw spadkowych.

„Mecenas Beata Strzyżowska dała się poznać jako osoba niezwykle rzetelna i zaangażowana. Posiada znakomitą wiedzę ekspercką oraz doskonałe zrozumienie i ocenę sytuacji biznesowych, co przekłada się na wysoce efektywną współpracę i pełne zaufanie w zakresie powierzanych jej zagadnień prawnych.”

Barbara Kowalewska, właściciel IT-LEADERS

BEATA STRZYŻOWSKA

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO