BEATA STRZYŻOWSKA

I PARTNERZY

O nas

Nasza kancelaria to kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dotychczasowa praktyka i charakter pracy sprawiły, że na analizowane zagadnienia patrzymy nie tylko przez pryzmat obowiązujących przepisów prawnych, ale przede wszystkim definiujemy cel, który przyświeca Klientowi, a dopiero później opracowujemy właściwą strategię działania, uwzględniając możliwości, jakie daje prawo.

PARTNERZY

Wierzymy w pracę zespołową. Realizujemy projekty wymagające specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin, dlatego stawiamy na współpracę. Chętnie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i posiadanymi zasobami.

Wierzymy, że tylko pełne zaangażowanie i wytrwałość oraz ciężka praca i duży wysiłek gwarantują sukces.

 

.

radca prawny, główny partner

Beata Strzyżowska

Działalność prawniczą prowadzi od przeszło 20 lat
i w wąskiej specjalizacji jaką jest prawo bankowe, finansowanie i zabezpieczenia jest rozpoznawalna na polskim rynku. Dotychczas działała w innej formule – początkowo przez 15 lat pracowała w sieciowych kancelariach w Poznaniu, Warszawie i Londynie, później była dyrektorem departamentu prawnego w dużym banku komercyjnym.

Posiada ogromne doświadczenie w prawie korporacyjnym, handlowym i cywilnym – dziedzinom towarzyszącym dużemu i mniejszemu biznesowi. Ostatnie 4 lata macierzyństwa i bliskie kontakty z innymi rodzicami dały jej jednak również bogate doświadczenie w prawie rodzinnym, a także pozwoliły na rozwinięcie praktyki w rozwiązywaniu konfliktów między małżonkami i regulowaniu spraw spadkowych.

 

.

WYKSZTAŁCENIE

radca prawny, Okręgowa Izba Radców Prawnych
w Poznaniu
mgr prawa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu

UPRAWNIENIA

Nr wpisu na listę radców prawnych: PZ-2289/2007

adwokat, partner

Piotr Dobrowolski

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki działalności związków zawodowych, sporów zbiorowych, działalności rad pracowników. Doradza przy zakładaniu spółek prawa handlowego i ich przekształcaniu. Skutecznie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, w tym postępowaniach transgranicznych. Posiada doświadczenie w doradzaniu Klientom w zakresie prowadzenia inwestycji budowlanych, z uwzględnieniem profesjonalnych wzorców umownych FIDIC jak również prowadzenia postępowań z zakresu prawa zamówień publicznych.

Posiada doświadczenie w zagadnieniach związanych z prawem medycznym oraz farmaceutycznym. Reprezentował indywidualnych lekarzy, jak i ich organizacje zawodowe w sporach z Narodowym Funduszem Zdrowia. Doradzał samorządowi pielęgniarek i położnych w bieżącej działalności.

WYKSZTAŁCENIE

Degree, University Name
Degree, University Name
Degree, University Name

UPRAWNIENIA

Bar Number: 44877
Admittance: 4/22/2023

adwokat, partner

Natalia Szmurło

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Specjalizuje się w reprezentacji procesowej w sprawach o rozwód i separację
oraz w sprawach o ustalenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktu z małoletnimi dziećmi, dochodzeniu i egzekucji alimentów, ustaleniu miejsca pobytu małoletniego, przysposobienie oraz sprawach o podział majątku wspólnego.

Znakomity praktyk sądowy. Od ponad 10 lat z sukcesami występuje przed sądami wszystkich instancji w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.

 

WYKSZTAŁCENIE

adwokat, Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach
mgr prawa, Uniwersytet Warszawski

UPRAWNIENIA

Bar Number: 44877
Admittance: 4/22/2023

HISTORIA KANCELARII

Kancelaria Radcy Prawnego, wiele takich, ale?

Przeszło 20 lat doświadczenia pracy w korporacjach daje inną perspektywę, inne spojrzenie na sposób świadczenia usługi dla Klienta jak i samego Klienta.

Działalność prawniczą prowadzę od ponad dwóch dekad i w wąskiej specjalizacji jaką jest prawo bankowe, finansowanie i zabezpieczenia jestem rozpoznawalna na polskim rynku. Dotychczas działałam w innej formule – początkowo przez 15 lat pracowałam w sieciowych kancelariach w Poznaniu, Warszawie i Londynie, później byłam dyrektorem departamentu prawnego w dużym banku komercyjnym. Teraz chciałabym rozpocząć nowy rozdział, przyszedł czas na własną kancelarię, w której w oparciu o zespół znakomitych prawników, mogłabym skupić się również na innych dziedzinach prawa.

„Mecenas Beata Strzyżowska dała się poznać jako osoba niezwykle rzetelna i zaangażowana. Posiada znakomitą wiedzę ekspercką oraz doskonałe zrozumienie i ocenę sytuacji biznesowych, co przekłada się na wysoce efektywną współpracę i pełne zaufanie
w zakresie powierzanych jej zagadnień prawnych.”

Barbara Kowalewska, właściciel IT-LEADERS
klient za zakresu prawa umów

BEATA STRZYŻOWSKA

I PARTNERZY